::: kontakty  Wydziału Artystycznego

Dziekanat:

Dziekan Wydziału Artystycznego: dr hab Barbara Literska prof. UZ
tel. +48 693 100 237
e - mail: Dziekan@wa.uz.zgora.pl

Prodziekan Wydziału Artystycznego: dr hab. Alicja Lewicka-Szczegóła prof. UZ
e - mail: Prodziekan@wa.uz.zgora.pl

e-mail: Dziekanat@wa.uz.zgora.pl

Kierownik Dziekanatu:  mgr Edyta Kochańska
e-mail: E.Kochanska@wa.uz.zgora.pl

tel. (68) 328-30-41

Specjalista:  mgr Barbara Panek- Sarnowska
e-mail:  B.Panek@wa.uz.zgora.pl

tel./fax (68) 328-29-74

Specjalistamgr inż Joanna Gieburowska
e-mail: J.Gieburowska@wa.uz.zgora.pl

tel. (68) 328-29-75

ul. Wiśniowa 10  65-517 Zielona Góra 

Dziekanat czynny dla studentów: od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 14.00

                                                

............................................................................................................................

Instytut Sztuk Wizualnych:

...................................................................................................

Instytut Muzyki:

sekretariat:
Samodzielny referent  Halina Karpeta
e-mail: H.Karpeta@wa.uz.zgora.pl

mgr Barbara Szulczyńska-Kotowska - referent
e-mail: b.szulczynska-kotowska@imu.uz.zgora.pl

ul.Szafrana 19
65-516 Zielona Góra

tel. +48 68 328 78 54
fax +48 68 328 78 58



sekretariat czynny od poniedziałku do piątku
od 7.00 do 15.00

dla studentów od 10.00 do 14.00