::: Kontakt

Władze Wydziału Artystycznego:

Dziekan Wydziału Artystycznego:
dr hab Barbara Literska, prof. UZ
tel. +48 693 100 237
e - mail: Dziekan@wa.uz.zgora.pl

Prodziekan Wydziału Artystycznego:
dr hab. Alicja Lewicka-Szczegóła
, prof. UZ
e - mail: Prodziekan@wa.uz.zgora.pl

Biuro Dziekana:

Specjalista:  mgr Barbara Panek-Sarnowska
e-mail:  B.Panek@wa.uz.zgora.pl
tel./fax +48 68 328 29 74

Dziekanat:

Kierownik Dziekanatu:  mgr Edyta Kochańska
e-mail: E.Kochanska@wa.uz.zgora.pl
e-mail: Dziekanat@wa.uz.zgora.pl
tel. +48 68 328 30 41

Specjalistamgr inż. Joanna Gieburowska
e-mail: J.Gieburowska@wa.uz.zgora.pl
tel. +48 68 328 29 75

Adres:
ul. Wiśniowa 10 
65-517 Zielona Góra 
                                             

............................................................................................................................

Instytut Sztuk Wizualnych:

...................................................................................................

Instytut Muzyki:


Referent: mgr Barbara Szulczyńska-Kotowska
e-mail: b.szulczynska-kotowska@imu.uz.zgora.pl
tel. +48 68 328 78 54
fax +48 68 328 78 58



ul. Prof. Z. Szafrana 19
65-516 Zielona Góra